Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

 

یک فرصت بهاری

 

 

 

 

 

 

همانطور که می دانید دراین دنیای پرهیاهو آنچه که خدمات سازمان شما را در ذهن دیگران حک می کند و گزینه ای برای انتخاب می سازد تبلیغات است . و تنها تبلیغاتی  به  قله موفقیت خواهد رسید که دارای مشخصه های زیر باشد :

 1- مستمر  2- پر مخاطب 3- کم هزینه

 با گسترش تکنولوژی و دنیای مجازی سه مشخصه فوق به حقیقت پیوسته و ایمیل مارکتینگ  پرکاربردترین گزینه    در این نوع تبلیغات می باشد .

آیا شما هم می خواهید تبلیغاتی اثربخش تر، سریعتر وبسیار ارزان تر از تبلیغات پرهزینه ای مانند تیزر های تلویزیونی بیلبوردهای کنار جاده ای و ... را تجربه کنید؟

آیا می دانستید با تبلیغات پرمخاطبی مانند ایمیل مارکتینگ می توانید با مخاطبان بطور مستقیم ارتباط برقرار می نمایید؟

در همین راستا  . . .

گروه تخصصی پیک رسان ، فعال درعرصه ایمیل مارکتینگ در کشور در نظردارد جهت  ارایه یک بازاریابی و اطلاع رسانی ایمیلی اثر بخش و پربازده،ویژه هتل ها و اقامتگاه ها با عرضه طرح مروارید (خاص)  و طرح های دیگر خود، گامی موفق جهت افزایش فروش شما بردارد.

طرح مروارید :     

در این طرح که بصورت طبقه بندی شده ، ویژه اصناف و واحد های تجاری تولیدی بزرگ در سطح کشور است بطور مستمر و مرحله به مرحله( با توجه به بازه زمانی انتخاب شده) جهت معرفی  خدمات و محصولات شما به صورت ارسال تبلیغات و اطلاع رسانی انبوه ایمیلی  به مخاطبان ایرانی در کل کشور انجام می شود.

گروه تخصصی پیک رسان با داشتن بزرگترین و بروزترین بانک ایمیل های فعال ایرانی و همچنین  بکارگیری جدیدترین متدبازاریابی ایمیلی توسط کارشناسان تحصیلکرده در زمینه فناوری اطلاعات این امکان را به شما می دهد که  تجربه مفید و گران بهایی از یک بازاریابی ایمیلی داشته و تبلیغات موثری جهت معرفی محصولات خود به مخاطبان ایرانی در کل کشور داشته باشید.

گروه تخصصی پیک رسان تصمیم دارد تا با ارائه پکیج طلایی ویژه هتل ها و اقامتگاه ها  که در بازه زمانی       15اردیبهشت 96 تا  15 خرداد 96 در پنل کاربری پیک رسان ثبت نام شوند تقدیم نماید .

 

پکیج طلایی        

 

کد تخفیفی 30 درصدی طرح مروارید

کد تخفیفی 20 درصدی سایر طرح ها

5000 ارسال رایگان علاوه بر تعداد طرح انتخاب شده

 

این فرصت ویژه را از دست ندهید، تبلیغات یک سرمایه گذاری بلند مدت است      

                                      پس از ثبت نام کد های تخفیف حد اکثر تا 24 ساعت  برایتان ارسال خواهد شد 

 

   ثبت  نام